Przewodnik po Paryżu DARMOWY EBOOK DO POBRANIA

Jeżeli wybieracie się do Paryża na czas krótkiego weekendu. Jeżeli nie macie zbyt wiele czasu na zwiedzanie tego uroczego miasta: 1-2 dnia. Jeżeli mimo to pragniecie przesiąknąć tą legendarną paryską atmosferą…

Chciałabym zaproponować Wam spacer po Paryżu. Z uwzględnieniem tego wszystkiego, co warto tu zobaczyć.

Stworzyłam dla Was debiutancki Przewodnik po Paryżu w formie darmowego ebooka do pobrania. Tego pobranie możecie dokonać w tym miejscu:

Oczywiście czekam, i to z pewną taką nieśmiałością na Wasze uwagi, sugestie, rady i rzeczy, które uważacie, że można by w nim poprawić, by uczynić ten ebook bardziej przydatnym dla osób przyjeżdżających do Paryża na kilkudniowy pobyt.

To jest moje pierwsze podejście do tworzenia ebooków. Zdają sobie sprawę, że można by to zrobić lepiej i że można by zawrzeć więcej obiektów do zwiedzania.

Ale to jest moja subiektywna propozycja miejsc – rzeczy, które poradziłabym Wam zwiedzić w Paryżu.
I to jest moje pierwsze podejście do stworzenia tego typu pozycji.

Ebooka możecie pobrać bardzo prosto: klikacie na niebieski guzik z napisem Zamów Bezpłatnie. Który zmienia się i pojawia się opcja Checkout. Tutaj macie możliwość tzw Free download – darmowego pobrania.

Zresztą dostaniecie informację na Wasz adres mailowy, który zostawicie formularzu. To jest poki co najprostsze rozwiązanie, jakie znalazłam od strony technicznej. Bo to moje pierwsze podejście do tworzenia ebooka.

Serdecznie dziękuję za wyrozumiałość.

Możecie go sobie przejrzeć TUTAJ:

Paryż w pigułce

 

Zapisz się na Newsletter o Paryżu i nauce francuskiego

Close